..::±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±::..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

babasının dursuna mektubu

3 posters
YazarMesaj
darkness
Moderatör
Moderatör
darkness

babasının dursuna mektubu Empty
MesajKonu: babasının dursuna mektubu   babasının dursuna mektubu I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 5:36 pm

Uy sevgili uşağum Dursun
Allah´ın selamı üstine olsun...
Mektubu çok yavaş yazayrum, çünkim pilurum, çabuk okuyamazsun ! Benden yana sual edersen, Allahuma pin şükür eyiyim, yeni bir iş puldum.
Emrimde yüze yakın adam var, hepisi da sessiz sedasuz, gendi hallerinde. Ne iş pulduğumi soraysan söyleyeceğum da patlama, mezarluk bekçisi oldum. Bacin Emine bir uşak doğuracak, daha erkek midur, kiz midur, belli teğul. Haçan o yüzden sağa dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum. Temel emicen de tükan açtı, o da otuza aldigini yirmibeşe vereyi sürümden kazanaymiş oyle tedu. Bizim köye findukçularin Temel´i muhtar sectuk, akillu uşakdur da! Geçen gün hepimizi zelzeleye karşi aşi etturdu. Temel akilludur, hem de durusttur.. Geçenlerde bir taksinin şoforu köye varmış, muhtari arayi,meğer yolda bir tavuk ezmiş sahibini sorayimiş. Muhtar Temel tavuğa bakmış, ha bu bizden teğildur, bizim köyde yassu tavuk yoktur, demiş.
Senin küçüğün Memet cok akilli bir uşak çıktı. Geçen gün tepeye varmış, elinde bir ip sallayup durayi. Anan, "Uy uşağum ne edersun oraya ?" demiş. O da hava turumuna bakayrum demiş. Çektum oni akşam karşuma, anlat de bakayum şu hava durumu işinu dedim. Anlatti, meğer ip sallanunca havanin rüzgarli olduğuni, ip islaninca da yağmur yağdiğuni anlayimiş. Çok akilli uşak vesselam. Sen o yaşta böyle akilli degildun! ula uşağum emicen Temel varidi ya varidi deyrum şimcik öldi fadume daha fazla doğurmasun deyi prezervatifmidur nedur ondan almış paketin üstünde yazayimiş başuna geçir deyi oda başuna
geçirmiş havasızlıkdan öldi Yaa işte boyle usağum.. Memleçetten sağa pol pol havadis.. Yeni havadis olursa yine yazarum..
Baki Hudaya emanet ol.
Baban
not: sağa para göndereceydim emme zarfı kapatmış idum koyamadum
lol! lol!
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

MesajKonu: Geri: babasının dursuna mektubu   babasının dursuna mektubu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 4:28 pm

lol!
darkness
Moderatör
Moderatör
darkness

MesajKonu: Geri: babasının dursuna mektubu   babasının dursuna mektubu I_icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 7:25 pm

lol! lol! lol!
ve gider
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: babasının dursuna mektubu   babasının dursuna mektubu I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 7:59 am

nıhaha Very Happy

babasının dursuna mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası