..::±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±::..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şeytanla Anlaşma Yapmak

YazarMesaj
Yns
Admin
Admin
Yns

Şeytanla Anlaşma Yapmak Empty
MesajKonu: Şeytanla Anlaşma Yapmak   Şeytanla Anlaşma Yapmak I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 5:23 pm

Demonolojinin en ilginç ama rahatsız eden yüzü, insanların şeytanla anlaşma yapmalarıdır. Faust miti bunların en bilinmişidir : Birisinin ruhu karşılığında Şeytan ona zenginlik ya da belli bir süre için güç ihsan eder. Hikayenin bir çok versiyonunda Faust şeytanı kandırır ve ödemeden kaçar. Orijinal hikayede ise şeytan kontratın sonunda Faust’u önce sakatlar sonra da öldürür. Faust’un beyni duvara yapışmış, gözleri ve dişleri yerde cesedi ise dışarda bir gübrelikte bulunur.

Çoğu batıl inanca göre cadılar doğa üstü güçlerini şeytanla yaptıkları bir anlaşma sayesinde kazanmışlardır. Mahkemelerde somut deliller arayan savcılar, şeytanla yapılan yasal anlaşmaları araştırmaya 15.yüzyılda başlamışlardır.

Şeytanla anlaşma yapmanın bir çok yolu vardır.

İşte ruhunuızu şeytana satmanın bir yolu şöyle:

El değmemiş bir parça parşömen al.

Kendi kanınla şöyle yaz: “YÜCE İBLİSE yemin ederim ki, bana tüm verdiklerinin karşılığını yedi yıl içerisinde ödeyeceğim. Şahitliğinde, yemin ediyorum ve imzamı atıyorum.”

Kanınla imzala.

Sonra büyülü bir daire içerisinde belgeyi elinde tutarak aşağıdaki duayı ezbere oku:

LUCIFER, İmparator, Tüm İsyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YÜCE EFENDİYİ çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum.

BEELZEBUB, Prens, Sana da dua ediyorum, teşebbüsümde beni koru.

ASTAROTH, Kont, bana merhametli davran ve YÜCE İBLİSİN bana bu gece insan formunda kötü bir koku olmaksızın gözükmesine izin ver, anlaşmamı yapmama izin ver ve ihtiyacım olan hazineye kavuşayım.

YÜCE İBLİS, huzurunda yalvarıyorum, ikamet ettiğin yeri bırak, dünyanın neresindeysen gelip benimle konuş, gelmezsen seni Solomon’un Yüce Anahtarı’nın kudretli sözleriyle zorlayacağım, benim anlaşmamı kabul et.

Hemen gel yoksa sana anahtarın kudretli sözleriyle işkence edeceğim!:AGLON, TETRAGRAMMATON, VAYCHEON, STIMULAMATHON, EROHARES, RETRASAMATHON, CLYORAN, ICION, ESITION, EXISTIEN, ERYONA, ONERA, ERASYN, MOYN, MEFFIAS, SOTER, EMMANUEL, SABAOTH, ADONAI. Seni çağırıyorum. AMEN.

İblis geldiği zaman anlaşmayı ona fırlat ve sakın sihirli çemberin içinden ne olursa olsun çıkma.

Ünlü Anlaşmalar

İlk şeytanla anlaşma olayı 1538de pozisyonu korumak için Theophile’in ruhunu satmasıyla oldu. Efsaneye göre Bakire Meryem anlaşmayı bozması için ona yardım etmiş.

Urban Grandier tarafından imzalanan birkaç anlaşma da yargılanması sırasında kanıt olarak gösterilmiştir. Cornelius Agrippa ve Paracelse, the Papa Leon Le Grand, Honorius ve Sylvestre III, Krallar Marcomir and Henri III.
Şeytanla Yapılan Anlaşmayı Bozmak

St Alphonso Maria de Ligouri’ye göre (1696-1787) şeytanla yapılan bir anlaşmayı kanla imzalanmış olsa bile bozmak mümkündür. Aşağıdaki işlemler yapılmalıdır:

* Bir daha şeytanla anlaşma yapmamaya tövbe et.
* Karanlık sanatlarla ilgili tüm yazıları,tılsımları v.s yok et.
* Yazılı kontrato yak ya da vazgeçtiğini ve pişman olduğunu beyan et.
* Yapabildiğin kadar verilen zararı geri öde.

Şeytanla Anlaşma Yapmak
1 sayfadaki 1 sayfası