..::±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::±‡İçİmİzDeKi KaRaNLık!‡±::..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD

4 posters
YazarMesaj
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD Empty
MesajKonu: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 7:29 pm

_Bqere 0qlda içeriye qirmek için sıradan qeci0duq mdür yardımcıları da kıyafetten çeki0du benide çektiler s0n uyarı haqqmdı bide ben qiddim sınıfta kavqa eddiqim kzın adını s0ledim kendi adım die Very Happy

_kanqm bqere ch0cqn tekine ch0q tatlı fln di0du yemeq yi0dq ch0cqta karşımızda buda daa ch0q dadlı fln yapı0 bende kaklp ch0cqa şu kız senden ch0q h0şlanmış numaranı isti0 demiştim Smile Shocked

_arkadaşımı seven bdane ch0cq vardı ahmet die ama kız bunu sevmi0 ahmeti qördü ahmette yanımmıza qeldi napı0n fln di0 kıza buda qitsin fln di0 ch0cq daha yemeq yieelim fln yapı0du t0p tu bde n0n0ş qidmi0du bende kaşlarını hanqi kuaf0rde aldırdın demiştim de utanıp qitmişti Very Happy Smile

_Bqere 0qlda kavqa eddiq ben adam t0plaıp sınnıf bastım kavqa bitti müdür çaqırdı bizi d0vduqumz kız dio0qi h0cam sınıf bastılar di0 bide kavqa eddiqimiz yer 0qlun en kalabalıq k0rid0ru bende müdüre h0cam ne sınıf basması kendi arkadaşları k0rid0rda tezahurat edi0du vur fln die demiştimde inanmıştı salq mdr Very Happy bounce

_yıl başındaız kanqama qidcektim anem de kalmama izin vermes kimsede bende anneme ablalara qidcem yarın sınav var demiştim kanqmda kalmştq süper bi qündü içtiqqq cheers Laughing

_ sıınavlarım başlamşdı annemde telf0nla ch0q uqrası0m die telf0nu almışdı kapanan bi trksel haddı verdı telf0na 0nu taqp vermişdim

_annemden ch0q kredi kartı çarpıp k0ntr almışdım
ve gider
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 10:22 am

kör kütük kötülüğe kötek atıldı mıydı çökelekler dökülür eteklerinden
yaaaa bildin mi?
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 12:42 pm

ne demeq istedini anlamadım ?
ve gider
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 4:21 pm

aslında bende anlamadım
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 4:46 pm

cheers lol! bounce iyimiş ne qüsel Razz
ve gider
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 4:48 pm

kötülük kötüdür tamam mı
uslu bi kız ol..önce dersler
hadi bakem (:
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 5:11 pm

yh0q yha baqma 0le k0tulq yabdıma derslerim ch0q iiidir benim tam mı Razz Very Happy lol!
Yns
Admin
Admin
Yns

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 8:45 am

ßende AnlaTim Bi kötlüqmü qeçn HfTa SnfTa OtrYrZ Dedm ki Arkdşma Sana Bi kız AyRlaDm Valla mı? Fln Dedi Evt DeDim kim FLn FilaN SonRa Aşşaqıya İNdik Kantine qeçtik Dedim Şu Kız qit masada OtRyR SeNi BekliYr Dedm BNm Saf Arkdşm qitti Kızın masasına Otrdu Bende Arksndaki MAsada otryrm sözleri şu olmuşTu Bn SeRhan Lafı Uzatmaya qerek Yk =) Bndn hoşlanıyormuşsun Ben öle Nazlı KızlaRı Svmem Hem öle Tanımaya qerek yok UzaTmaDan Direk çıkalm =) dedi ben qülmekten ölmüştüm Kız Tokadı Bastı ve qitti ArkDşm o An ki yüzü Asla qözümn Önünden qitmez clown
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 9:20 am

inanmı0rm bu süper bşe yha bende yabcam lol!
Yns
Admin
Admin
Yns

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 9:22 am

Tavsiye etmem clown çünkü Arkdşn Sni AffTmeye bilir Ama çooook qzl oluyor Söylym clown
sHeR_dMn
Moderatör
Moderatör
sHeR_dMn

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 9:34 am

aman benim arklarıma 0o kadar şey yabdım en fazla 1 qün kızarlar susarlar kimse bana küsmez öle küsersede kendi bilir ark mı yh0q yanii lol! flower
darkness
Moderatör
Moderatör
darkness

MesajKonu: Geri: yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD   yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD I_icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 10:20 am

bende anltm ama yns kdr kötü deilim lol! lol! kçk şeyler bnmklr pig monkey
fazla tklmadıım arkdşlr ne akılsa gelip bana sırlarını werirler sora söz werdirirler kimseye söleme die bende tabiki söz weririm.ama sora kankime anltrm herşei sonuçta o kimse deil dimi pig pig pig lol! lol!

yabdıqım kücücüq k0tulukler...xD
1 sayfadaki 1 sayfası